kredyty online

Nasi partnerzy i sponsorzy

 

PARTNER TYTULARNY

Marka Cornilleau dostarcza nam niezbędnego sprzętu i akcesoriów, pomaga także w oprawie i współorganizacji wydarzeń sportowych.

Cornilleau to światowy lider w projektowaniu stołów do tenisa stołowego z wysoce innowacyjnych produktów najwyższej jakości opartych na najnowszej koncepcji "laminatu" dla stołów do użytku zewnętrznego, w połączeniu z technologią Compact Technology, która gwarantuje odpowiednią ergonomię, bezpieczeństwo oraz unikalny design. Cornilleau to szeroka gama produktów dostępnych w ponad 75 krajach na całym świecie, przeznaczonych zarówno do gry rekreacyjnej jak i gry na najwyższym mistrzowskim poziomie. Wszystkie stoły marki Cornilleau projektowane są i produkowane we Francji.

 


 

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od prawie 25 lat zajmuje się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego, ze szczególnym naciskiem na:

 

  • urządzenia do fitnessu: rowery treningowe, spinningowe, bieżnie, wioślarze, orbitreki i trenażery, steppery, platformy wibrujące, masażery i przede wszystkim szeroką gamę akcesoriów fitness w tym do pilates i jogi, joggingu, aerobiku i gimnastyki,
  • sprzęt do treningu siłowego:atlasy, ławki, stojaki, gryfy, drążki i obciążenia,
  • sprzęt kulturystyczny i cardio do zastosowań komercyjnych i półkomercyjnych,
  • rowery górskie, trekkingowe, miejskie i dziecięce,
  • tablice i stojaki do koszykówki,
  • stoły ping pongowe oraz szeroka gamę akcesoriów do tenisa stołowego.

 


  
Gmina Rudziniec


 

 Starostwo Powiatowe w Gliwicach


  

Miasto Gliwice

 


 

 Szkoła Podstawowa w Poniszowicach


 

 
Firma Marco to nie tylko najwyższej jakości produkty i usługi oraz nowoczesny, innowacyjny i zautomatyzowany park maszyn. Marco to przede wszystkim – wyjątkowi ludzie, pełni pasji i zaangażowania, którzy codziennie promują wartości i ideały społecznej odpowiedzialności biznesu. To oni tworzą unikalny klimat organizacyjny i sprawiają, że firma odnosi sukces.

 


 

 Jako Polskie Stowarzyszenie Higieny i Zdrowia wspiera producentów żywności, środków czystości i higieny, odzieży, mebli nie stosujących szkodliwych substancji!

 


 

Profesjonalna rehabilitacja funkcjonalna

 


   

Centrum grawerskie,druk wielkoformatowy oraz mały format,gadżety reklamowe i studio graficzne.


  

3S to grupa przedsiębiorstw z branży telekomunikacyjnej z siedzibą w Katowicach, obecna na rynku od 2002 roku. 3S dysponuje własną siecią światłowodową o długości ponad 2500 km oraz największym na Śląsku centrum danych. Wykorzystując efekty synergii, Grupa 3S oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne.

 


Magister Wychowania Fizycznego, absolwent AWF Katowice. Woda to jej życie. Jest ratownikiem WOPR, instruktorem pływania, posiada międzynarodowy certyfikat płetwonurka do głębokości 20m, instruktor AQUA FITNESS. Instruktor w zakresie gimnastyki korekcyjnej oraz trener personalny.

 

 

 

 

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego