kredyty online

III Turniej VII GP Powiatu Gliwickiego

 

W niedzielę 28 października odbył się trzeci z czterech turniejów z cyklu VII Grand Prix Powiatu Gliwickiego organizowane przez Akademię Tenisa Stołowego oraz przez Starostwo Powiatowe Gliwice. 

W 7 kategoriach wystartowało 51 uczestników. 
Najlepsi w poszczególnych kategoriach to Sokołowski Oskar, Szabat Patrycja, Wójcik Rafał, Kurasz Łukasz, Strzałka/Sawicki
Zawody przebiegały w sportowej atmosferze i w zasadach fair play. 
Zdjęcia na Facebooku akademii :)

Już teraz zapraszamy 4 listopada 2018r. na finałowy turniej.

Wyniki z 3 turnieju:

Kategoria młodzieżowa

  1. Sokołowski Oskar
  2. Sokołowski Oliwer
  3. Sikora Szymon

 

Kategoria Senior

  1. Kurasz Łukasz
  2. Sawicki Dariusz
  3. Nowakowski Paweł
  4. Sokołowski Oliwer
  5. Sokołowski Oskar

 

Kategoria Weteran

  1. Wójcik Rafał
  2. Strzałka Marian
  3. Sawicki Grzegorz
  4. Piekarczyk Tomasz
  5. Makselon Adam
  6. Sokołowski Mirosław
  7. Nowaczek Aleksander
  8. Łagowski Piotr

 

Kategoria Amator

  1. Wójcik Rafał
  2. Makselon Adam
  3. Sokołowski Mirosław
  4. Nowaczek Aleksander
  5. Piekarczyk Tomasz
  6. Sawicki Dariusz
  7. Sokołowski Oskar
  8. Sokołowski Oliwer
  9. Łagowski Piotr
    Machał Grzegorz
    Kocikowska Anna

 

Gra podwójna

  1. Strzałka Marian / Sawicki Grzegorz
  2. Rusin Anna / Łagowski Piotr
  3. Sokołowski Oliwer / Sokołowski Oskar
  4. Piekarczyk Tomasz / Machał Grzegorz

 

Kategoria Kobiet

  1. Szabat Patrycja
  2. Rusin Anna
  3. Siewert Halina
  4. Sawicka
  5. Kocikowska Anna

 

Kategoria Open

  1. Kurasz Łukasz
  2. Szabat Patrycja
  3. Nowakowski Paweł
  4. Rusin Anna
  5. Sawicki Grzegorz
  6. Sawicki Dariusz
  7. Piekarczyk Tomasz
  8. Łagowski Piotr
  9. Siewert Halina
    Sokołowski Mirosław
    Sokołowski Oliwer
    Machał Grzegorz
  1. Sikora Szymon
    Sokołowski Oskar
    Kocikowska Anna

Klasyfikacja Generalna

Kategoria MŁODZIEŻOWA
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Sokołowski Oskar 28 22 30   80
  2 Sokołowski Oliwier 26 20 28   74
  3 Bryś  Natalia 30 24 x   54
  4 Smołka Kamil x 30 x   30
  5 Rusin  Kacper x 28 x   28
  6 Stużyński Dawid x 26 x   26
  7 Sikora Szymon x x 26   26
  8 Jagoda  Michał 24 x x   24
  9 Gruchman Dawid 22 x x   22
  10 Radzik Martyna x 21 x   21
  11 Kopecki Kamil 21 x x   21
  12 Knevels Daniel x 19 x   19
                 
  Kategoria DEBEL
                 
  Miejsce Nazwisko   I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Sokołowski Ol./Sokołowski Os.   30 26 26   82
  2 Wiśniewska/Filipowicz   24 22 x   46
  3 Strzałka/Sawicki   x x 30   30
  4 Smołka/Stużyński   x 30 x   30
  5 Makselon/Rusin K.   x 28 x   28
  6 Rusin A./Łagowski   x x 28   28
  7 Bryś/Jagoda   28 x x   28
  8 Makselon/Sokołowski M.   26 x x   26
  9 Piekarczyk/Machał   x x 24   24
  10 Sokołowski M./Pasiński   x 24 x   24
                 
  Kategoria SENIOR
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Kurasz  Łukasz 30 30 30   90
  2 Sawicki Dariusz 28 20 28   76
  3 Sokołowski  Oliwier 26 21 24   71
  4 Sokołowski  Oskar 22 19 22   63
  5 Ruszkiewicz Adam 24 22 x   46
  6 Smołka Kamil x 28 x   28
  7 Nowakowski Paweł x x 26   26
  8 Rusin Kacper x 26 x   26
  9 Stużyński Dawid x 24 x   24
                 
  Kategoria WETERAN
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Wójcik Rafał 30 26 30   86
  2 Strzałka Marian 28 28 28   84
  3 Makselon Adam 26 24 22   72
  4 Sokołowski  Mirosław 24 21 21   66
  5 Łagowski Piotr 22 x 19   41
  6 Kuczera Dariusz x 30 x   30
  7 Sawicki Grzegorz x x 26   26
  8 Piekarczyk Tomasz x x 24   24
  9 Dorosławski Dariusz x 22 x   22
  10 Nowaczek Aleksander x x 20   20
                 
  Kategoria AMATOR
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Wójcik Rafał 30 28 30   88
  2 Makselon Adam 26 26 28   80
  3 Sawicki Dariusz 28 21 21   70
  4 Sokołowski  Mirosław 21 20 26   67
  5 Sokołowski  Oskar 24 22 20   66
  6 Sokołowski  Oliwier 19 18 19   56
  7 Ruszkiewicz Adam 22 24 x   46
  8 Łagowski Piotr 18 x 18   36
  9 Kuczera Dariusz x 30 x   30
  10 Nowaczek Aleksander x x 24   24
  11 Piekarczyk Tomasz x x 22   22
  12 Jagoda Michał 20 x x   20
  13 Pasiński Adam x 19 x   19
  14 Pluta Adam x 18 x   18
  15 Dorosławski Dariusz x 18 x   18
  16 Machał Grzegorz x x 18   18
  17 Kocikowska Anna x x 18   18
                 
  Kategoria KOBIETY
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Siewert Halina 24 30 26   80
  2 Szabat Patrycja 30 x 30   60
  3 Rusin Anna 28 x 28   56
  4 Bryś Natalia 26 x x   26
  5 Sawicka Anna x x 24   24
  6 Kocikowska Anna x x 22   22
                 
  Kategoria OPEN
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Kurasz Łukasz 24 30 30   84
  2 Sawicki Dariusz 22 x 21   43
  3 Sokołowski Oskar x 24 16   40
  4 Łagowski Piotr 21 x 19   40
  5 Sokołowski Mirosław x 21 18   39
  6 Machał Grzegorz x 19 18   37
  7 Sokołowski Oliwier x 18 18   36
  8 Siwert Halina 18 x 18   36
  9 Lilien  Aleksander 30 x x   30
  10 Szabat Patrycja x x 28   28
  11 Rusin Kacper x 28 x   28
  12 Radło Szymon 28 x x   28
  13 Nowakowski Paweł x x 26   26
  14 Smołka Kamil x 26 x   26
  15 Rusin Anna 26 x x   26
  16 Rusin Anna X x 24   24
  17 Sawicki Grzegorz x x 22   22
  18 Dorosławski Dariusz x 22 x   22
  19 Piekarczyk Tomasz x x 20   20
  20 Stużyński Dawid x 20 x   20
  21 Jagoda Michał 20 x x   20
  22 Bryś  Natalia 19 x x   19
  23 Pluta Adam x 18 x   18
  24 Sikora Szymon x x 16   16
  25 Kocikowska Anna x x 16   16

DrukujE-mail

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego